Спортсмени Степанського ліцею.

У громадах Рівненщини впевнено крокує II етап змагань “Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги”

У Вараській громаді пройшов територіальний етап проєкту з футзалу. До участі у змаганнях зареєструвалося 11 команд громади. За результатами напружених та емоційних турнірів 1-ше місце виборола збірна команда Вараського ліцею №2.

Переможці представлятимуть громаду в III (районному) етапі шкільних ліг.

У Степанській ТГ відбулися турніри з усіх п’яти видів спорту.

У змаганнях з волейболу перемогу серед юнаків здобули девʼятикласники, серед дівчат – учениці 8 класу Степанського ліцею. Перше місце серед баскетболістів посіла команда 9 класу. Чирлідинг у громаді представлятиме команда учениць Кузьмівської гімназії.

У змаганнях з футзалу взяли участь дві команди учні 7-8 класу Степанського ліцею. У поєдинках зі спортивного орієнтування перемогла команда ОЗ «Степанській ліцей»

Всі діти гарно проявили себе та показали чудові результати.

Команди, які зайняли перші місця вже готуються до наступного етапу змагань.

Джерело: Рівненська ОДА