Невдача рівненських баскетболісток у південній Пальмірі

Баскетолістки БК «Рівне-ОШВСМ свій другий поєдинок у Суперлізі проводили в Одесі з місцевою командою «ІнтерХім-СДЮСШОР імені Литвака». Господарки, які влітку підсилили свій склад, з старту показали, що мають свої погляди на перемогу – 9:0.

Гості трохи скоротили відставання і намагалися не відставати – рахунок першої чверті 25:20. Ситуація змінилася в другій чверті, коли в гру добре увійшли одеситки Анна Сугак і Юлія Сергєєва. У такому складі одеситкам вдалося захопити суттєву перевагу – 57:34.

А ось після перерви на майданчику зав’язалася наполеглива боротьба, в якій команди лише зберігали свої позиції, обмінюючись результативними атаками. Щоправда, наша команда зуміла скоротити відставання до 12 пунктів – 64?76 за три хвилини до фінальної сирени. Але на більше наших не вистачило – перемога одеситок 84:67.

У господарок найрезультативнішою стала Єлизавета Мітіна, на рахунку якої 18 очок, а в нас – Вікторія Шматова – 21 очко, 7 підбирань і 5 передач.

Наступні матчі рівнянки нарешті зіграють вдома – 25 і 26 жовтня вонр приймають бердянську «Чайку».