fbpx
Михайло Волянюк.

Амбасадором проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» на Рівненщині став капітан “Кардинала”

Діліться інформацією з друзями:

Капітан команди української футзальної Екстраліги “Кардинал-Рівне”, в минулому гравець національної збірної України Михайло Волянюк став амбасадором проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» на Рівненщині.

У рамках проєкту Михайло відвідуватиме тренування та змагання юних спортсменів, ділитиметься своїм досвідом.

“Я з задоволенням долучився до проєкту, щоб передати дітям свій досвід. Такі проєкти як “Пліч-о-пліч” у наш складний час дуже важливі. Адже з одного боку це можливість школярам покращити свою фізичну підготовку, а з іншого — зняти стрес та емоційну напругу”, — розповів Михайло Волянюк.

Іншим амбасадором проєкту в області є президент баскетбольного клубу “Рівне”, в минулому капітан збірної України з баскетболу Сергій Ліщук.

Нагадаємо, проєкт «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» — турнір з п’яти видів спорту (баскетболу, волейболу, футзалу, черлідингу та спортивного орієнтування). Він складається з п’яти етапів, починаючи від шкільного, і закінчуючи всеукраїнським.

Мета — залучення школярів до фізичного розвитку, формування у них лідерських якостей, можливість самовиразитися, а також — психоемоційна підтримка та налагодження соціальних контактів.

Вже для участі в проєкті зареєструвалося понад дві сотні команд з Рівненщини. Цей процес триває. Завершиться реєстрація — 1 лютого.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: Українські полярники показали тюленів, які живуть біля станції “Академік Вернадський”