fbpx
Тренінг за напрямом «Власна справа» завершився на Рівненщині

Тренінг за напрямом «Власна справа» завершився на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

Днями завершився четвертий тренінг за напрямом «Власна справа», який проходив на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ. Це був останній із серії тренінгів для підприємців-початківців в межах програми «Професійна освіта в Україні/Skills4Recovery», який на цьому етапі завершила Освітня громадська організація Junior Achievement Ukraine.

Його проводили два сертифіковані тренери за програмою МОН, викладачі вищої категорії – Віктор Красовський і Наталія Сирочук та два фахівці, підготовлені за програмою «Власна справа» – Ольга Захарук та Тетяна Яроцька. Тож ще одна група з 22 майбутніх підприємців опанували необхідні знання для відкриття власного бізнесу. Були озвучені дуже цікаві ідеї, й кожна з них має хороше раціональне зерно вже тому, що крім сплати податків ці люди, які планують відважно кинутися в бурхливе море бізнесу, забезпечать роботою низку безробітних, створюючи для них робочі місця.

Тренінг за напрямом «Власна справа» завершився на Рівненщині - фото 1

Рівнянка Ірина Барановська-Коротюк за професією – юрист. І все життя мала захоплююче хобі – цікавилася косметологією, опанувала різні методики масажу. Те, що це хобі заповнює у її житті серйозну нішу свідчить вже той факт, що Ірина постійно відвідує семінари, конкурси та конференції з косметології та масажу не тільки в Україні, а й за кордоном. Протягом трьох років здобувала вищу освіту з масажу у Канаді (очно та дистанційно), на практичні заняття їздила до Індії. Нині перетворює хобі на власну справу. Її ідея створити «Студію естетики», де клієнтам будуть робити косметичні процедури, ручний масаж обличчя і тіла та пресотерапію.

“В закупівлю частини необхідного обладнання вклала понад 250 тис. грн  власних коштів, а решту планую закупити на грантові, – розповідає Ірина. – На тренінг прийшла, щоб зрозуміти, що і в якій послідовності треба робити, щоб моя майбутня справа розвивалася успішно. Нині вивчаю ринок нерухомості під оренду для майбутньої Студії”.

Слухачка розповідає, що спробувала сама розробити бізнес-план, але виявилося, що кілька розділів потребують фахової консультації й тому вона прийшла на тренінг. Розробляючи бізнес-план на 250 тис. грн, Ірина планує взяти на роботу двох масажистів. Але додатково хоче взяти ще двох працівників – адміністратора і прибиральницю. Сама вона при власному салоні буде навчати бажаючих вмінню виконувати масаж – це їй дозволяє здобута освіта і відповідні сертифікати.

“Знань багато не буває, – говорить Ірина. – Зараз, з огляду на війну і кількість травмованих людей,  є висока потреба в реабілітологах, тож я паралельно опановую цей напрям також. Планую надавати послуги масажу дітям з інвалідністю безкоштовно”.

Давид Добриднік із Сарн одразу після школи опанував професію водія міжнародних пасажирських перевезень – перевозить вантажі й пасажирів по Україні та Європі. Але мріє стати власником магазину, де продаватиме телефони, гаджети, аксесуари до них та надавати послуги із сервісного обслуговування телефонів. Має намір написати бізнес-план на 250 тис. грн і взяти на роботу двох безробітних – працівника з ремонту телефонів та продавця. В бізнес готовий вкласти власних 300 тис. грн.

“Мені подобається цей вид бізнесу, – говорить Давид. – Чому вирішив зайняти саме цю нішу на ринку праці? Тому що в Сарнах і прилеглих населених пунктах немає таких магазинів. Планую продавати й обслуговувати Apple-продукцію – якісну і дороговартісну. Думаю, що все вдасться, бо вмію працювати з людьми. Вже приглянув приміщення під магазин, і як тільки захищу бізнес-план і отримаю кошти, розпочну діяльність”.

Тренінг за напрямом «Власна справа» завершився на Рівненщині - фото 2

Всього  протягом чотирьох тренінгів, які провів Рівненський центр ПТО ДСЗ у Рівному та Сарнах основи знань з ведення бізнесу та написання бізнес-планів опанували понад 80 учасників.

Увага! Для відважних та підприємливих! З 10 по 25 липня на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ знову проходитимуть курси за напрямом «Організація власної справи». Викладач вищої категорії Наталія Сирочук допоможе нам згенерувати власну бізнес-ідею і викласти її у цифрах відповідно до вимог участі у грантовій програмі. Дорогу долай той, хто йде! Запрошуємо на навчання! Більше інформації за тел. 0961396431.

Контакти закладу освіти: тел. 0800600635, ел. пошта: cpto@cpto.rv.ua

Більше інформації про заклад освіти – на офіційному сайті https://cpto.rv.ua, а також у Telegram Instagram Facebook YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або за телефоном +380442449504.

Читайте також: Безоплатно навчають професії водія учасників бойових дій та осіб з інвалідністю на Рівненщині