fbpx
Форум до Міжнародного дня біженців відбувся на Рівненщині

Форум до Міжнародного дня біженців відбувся на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

Участь у заході взяли вимушено переміщені громадяни, представники громадських організацій, благодійних фондів, обласної та міської Рад ВПО.

Символом заходу стали нагрудні знаки у вигляді голубок, адже саме ці птахи є уособленням миру.

Сьогоднішній форум покликаний привернути увагу до цього питання та розпочати обговорення проблематики для створення в подальшому відповідного плану дій.

Форум відбувся в рамках проєкту «ЖИТТЄСТІЙКІСТЬ ЧЕРЕЗ ІНТЕГРАЦІЮ 2.0», який втілює ГО Центр Інтеграції в межах програми Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерства, що реалізує Благодійний фонд «Крила надії» за фінансової підтримки Міністерства внутрішніх справ Чехії та програми «Допомога на місці», за підтримки Рівненської ОДА

Зараз ГО “Центр Інтеграції” реалізує вже другий проєкт за підтримки БФ «Крила Надії». Попередній був спрямований на сприяння у працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб.

За даними Рівненської обласної служби зайнятості, спільно з якою проводили навчання, зі 127 осіб, які взяли у ньому участь, 95 звернулися до служби та отримали статус безробітного і 25 – звернулися до кар’єрного консультанта.

Під час заходу також було наголошено, що ймовірно, повернення українців додому вимагатиме значних зусиль України і держав-партнерів для створення сприятливих безпекових, гуманітарних та економічних умов.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: Малювали та збирали мозаїку Єдності у Рівному