Монетизовані комунальні пільги виплачуватимуть через Ощадбанк

Із 1 жовтня впроваджується монетизація пільг на житлово-комунальні послуги за зразком монетизації субсидій лише через Ощадбанк двома способами.

У безготівковій формі – без звернення, кошти перераховуються на обліковий запис пільговика в АТ «Ощадбанк», який буде здійснювати розрахунок з надавачами послуг. Зекономлені кошти за підсумками опалювального періоду наступного року будуть перераховані на особистий рахунок пільговика в Ощадбанку;

– у готівковій формі – за заявою пільговика.

Громадяни, які отримуватимуть кошти готівкою, повинні будуть самостійно щомісяця сплачувати вартість фактично спожитих житлово-комунальних послуг.

Для автоматичного розрахунку пільг у монетизованій формі на оплату житлово-комунальних послуг та уникнення розбіжностей персональних даних пільговиків просять повідомити управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому про зміну адреси – місця реєстрації (проживання) або про зміни складу сім’ї (одруження, розлучення, народження дитини).

У разі зміни номера мобільного телефону повідомити про це можна за номером 63 38 96 або 066 514 75 77 (управління соцзахисту).

Вікторія МИХАЙЛЮК

Діліться корисною інформацією з друзями:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.