Рівне картографічне перейшло на цифру

Відтепер з геопросторовою інформацією у Рівному працюватимуть винятково в електронному форматі

– Усі картографічні матеріали будуть зберігатись, оновлюватись та розроблятись виключно в електронному цифровому вигляді згідно з рішенням, яке на виконання доручення міського голови прийняв 13 серпня міськвиконком,– повідомив заступник міського голови Рівного Віталій Герман.– За останні роки виконавчі органи Рівненської міської ради виконали всі умови для забезпечення автоматизованого збору геопросторових даних. Щиро дякуємо всім депутатам міської ради за підтримку в реалізації цього інноваційного проекту.

Нагадаємо, трохи більш як рік тому в Рівному запрацював дуже важливий для життєдіяльності міста проект – Геопортал відкритих даних управління містобудування та архітектури. За цей час його фахівці наповнювали базу даних відомостями містобудівного кадастру, тобто інформацією, що стосується просторового планування та управління територією міста. За посиланням https://geo.rv.ua можна знайти все про забудови у Рівному: адресний реєстр, топографічні плани у масштабі 1:500 і 1:2000, графічні схеми генерального плану чи будівельні паспорти земельних ділянок.

Для зручності пошуку цими днями адміністратор порталу Роман Тишкун вивів на портал шар із номерами квадратів планшетів масштабу 1:500. А як з оперативністю інформації, зокрема тієї, що стосується новобудов? Щойно у Рівному, в житловому комплексі «На Щасливому» відкрили перший повноцінний приватний дитсадок, як на геопорталі вже з’явилась картографічна інформація і про нього. Усе для зручності рівнян: оперативно, відкрито і доступно. Словом, гарна робота.

Марія КОРНІЙЧУК

Діліться корисною інформацією з друзями:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.