fbpx

Обдаровані та особливі жителі Рівненщини отримають стипендії

Діліться інформацією з друзями:

15 жителів області отримають стипендії голови Рівненської обласної ради та голови облдержадміністрації у розмірі одна тисяча гривень кожна. Відповідне рішення сьогодні прийняла спеціальна комісія з призначення таких фінансових заохочень. Повідомляє відділ пресслужби Рінвенської обалсної ради.

Кандидатури на розгляд комісії подають громадські організації, які опікуються людьми з інвалідністю. Цього року стипендіатів обирали з-поміж 23 претендентів з різних куточків Рівненщини.  Десятеро з них  – рівняни, інші – жителі Дубна, Острога, Костополя, Сарн, Здолбунова, Рівненського, Костопільського та Дубенського районів.  Усі вони мають значні досягнення у спорті, культурно-масовій або громадській діяльності, є волонтерами. Адже саме обдарованість та активна соціальна діяльність  – це головний критерій, за яким обирають стипендіатів. 

 «Призначаючи цю стипендію, ми хочемо привернути увагу суспільства до конкретних людей, які власним прикладом показують нам, що інвалідність – це виклик, але не вирок! Ті здобутки, високі спортивні титули, мистецькі нагороди та громадські справи, які мають наші стипендіати, вкотре доводять – ми повинні активніше розбудовувати суспільство рівних можливостей»,   – наголосив перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк, який є членом комісії з призначення обласних стипендій.

Він також зауважив, що усі подані кандидати достойні отримати цю стипендію. Однак Положення комісії передбачає лише виплату 15 стипендій на рік.

Нагадаємо, що стипендії голови Рівненської обласної ради та голови облдержадміністрації обдарованим людям з інвалідністю вручають з 2018 року. Спершу це було 10 стипендій по 500 грн. кожна. Цьогоріч кількість стипендіатів зросла до 15, а сама стипендія становить одну тисячу гривень.