fbpx

Для українських науковців відкриваються нові можливості

Діліться інформацією з друзями:

Орієнтовний час читання: 1 хвилина

Для українських науковців провели Innovation Breakthrough Day 2023, де презентувались нові ідеї в різних галузях.

Розвиток міцної держави потребує сучасних наукових рішень. Щоб підтримати українських науковців, партнери провели Innovation Breakthrough Day 2023. Дослідники презентували передові ідеї в різних галузях — від медицини до аграрних технологій.

Під час підготовки учасники пройшли двотижневий курс від Українського фонду стартапів, інкубатора YEP та deep tech-акселератора Vacuum. Отримали уроки з ораторської майстерності та поради з креативного маркетингу для своїх продуктів.

На заході дослідники запітчили проєкти перед урядовцями та народними депутатами. Зокрема, рівень досліджень оцінював Оксен Лісовий.

Мета заходу — знайти рішення, які допоможуть реалізувати ідеї. Оскільки, за словами Міністра освіти й науки, деякі з них можуть змінити світ, економічну ситуацію та сприйняття нашої країни.

Подальше завдання — співпраця з НАН та університетами з усіх регіонів країни. Щоб наукові проєкти не лише існували в теорії, а й застосовувались на практиці.

Одним з організаторів заходу виступив Український фонд стартапів, разом Науковим фондом досліджень України, повідомили у Міністерстві цифрової інформації.