У Рівному відбудеться тренінг щодо запобігання, протидії та зниженню ризику сексуального і гендерно зумовленого насильства.
Орієнтовний час читання: 2 хвилини
Представники організацій громадянського суспільства (ОГС), ініціативні та волонтерські групи, які працюють з ВПО, активні громадяни та ВПО можуть взяти участь у тренінгу щодо запобігання, протидії та зниженню ризику сексуального і гендерно зумовленого насильства, який відбудеться у Рівному.
У четвер, 3 серпня, з 11 до 15 години на Оствиці (м. Рівне, вул. Марусі Чурай)
Тренерка: Лариса Гунько – голова правління Центру підтримки громадських ініціатив “Чайка”, яка впродовж 18 років займається впровадженням гендерної рівності в суспільстві та допомагає людям, які стали жертвами домашнього насильства.
Під час тренінгу поговоримо про:
- основні аспекти проявів домашнього та гендерно зумовленого насильства в громаді (виклики, проблеми, стереотипи);
- форми домашнього та гендерно зумовленого насильства;
- профілактичні активності, наявність сервісів і послуг, що сприяють попередженню насильства, підвищенню рівня обізнаності членів громади щодо насильства та його наслідків;
- законодавчі аспекти щодо протидії гендерно зумовленому насильству
Участь безоплатна за умови попередньої реєстрації! Кількість місць обмежена.
Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScOvbpz4o1IlibCnuqwaUbraY11U3mTFJ_6AAOdhJf1-Gmw6w/viewform
Тренінг організовує ГО “Агенція розвитку громад Прикарпаття” у межах суб-гранту проєкту «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами» реалізує БО «Мережа 100 відсотків життя» у партнерстві з Рівненською обласною державною адміністрацією та Кластером з питань управління та координації місцями компактного проживання внутрішньо переміщених осіб (СССМ Кластер), за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF.
Даний проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне», ГО «Агенції сталого розвитку міста», ГО «ЦЕНТРУ ІНТЕГРАЦІЇ», РОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА» та ГУ Національної соціальної сервісної служби в Рівненській області.
- Кількість втраченої та викраденої зброї в Україні зростаєПонад 270 тисяч зброї було втрачено та викрадено від початку повномасштабної війни в Україні. Це 40% від загальної кількості викраденої й втраченої зброї у реєстрі. Понад 78 тисяч зброї було втрачено та викрадено від початку року. Найчастіше втрачають зброю…