У наших здобутках є вклад наших друзів

Діліться корисною інформацією з друзями:

ГО «Спілка інвалідів з дитинства “Передзвін”» провела цього понеділка у стінах обласної бібліотеки захід з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

До нас із концертною програмою і подарунками завітали наші давні друзі – викладачі та студенти 2–4-го курсів спеціальності «Спеціальна освіта – Логопедія» Рівненського державного гуманітарного університету. Там на кафедрі імені професорки Поніманської вони спеціалізуються із дошкільної та корекційної педагогіки і психології.

Батьки та діти ГО «Передзвін» висловлюють щиру подяку завідувачці кафедри професорці Ілоні Дичківській, кандидату психологічних наук Наталії Руденко, кандидатам педагогічних наук Галині та Оксані Косарєвим, старшому викладачеві Наталії Федоровій за багаторічну співпрацю, опіку та наші спільно реалізовані проекти, за особливу любов і допомогу людям з інвалідністю, за безліч емоцій та цікаво-корисно проведений час. Ви стали частинкою нашої організації, отож у наших досягненнях, безумовно, є ваші зусилля і ваш вклад.

Висловлюємо велику вдячність обласній бібліотеці за розуміння і надання приміщення для наших занять. Сердечна подяка всьому відділу документів з економічних, технічних та природничих наук Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки, а особлива – провідному бібліотекареві цього відділу Марії Новіковій за її чуйність, людяність і тепло, яке дарує нашим дітям, за багаторічну співпрацю і допомогу.

Бажаю всім нам міцного здоров`я, нових задумів і успішних проектів!

З великою шаною та повагою голова ГО «Передзвін» Марина КОСИНСЬКА


✔️ Найсвіжіші новини, ✔️ Зручні посилання, ✔️ Завжди під рукою. 
Переходьте за посиланням та підписуйтесь на наш офіційний канал в Telegram