Сергій Васильчук: особливі, бо сильні духом

Діліться корисною інформацією з друзями:

Україна, як і вся світова спільнота, 3 грудня долучається до відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю. Тим самим наша країна засвідчує, що люди з обмеженими можливостями потребують уваги, турботи і консолідації наших зусиль задля гармонійної інтеграції в сучасне суспільство. Та головне завдання суспільства – дозволити цим людям відчувати себе рівними серед рівних.

Ще у 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Мета, заради якої цей день був проголошений,– це дотримання прав людей з інвалідністю і їхня активна участь у житті суспільства.

Міжнародний день людей з інвалідністю не можна назвати святковим, проте він покликаний привернути увагу до проблем осіб з обмеженими можливостями, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя. Не менш важливо підкреслити переваги, які суспільство отримує від участі людей з інвалідністю в політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з інвалідністю.

Для вас, кого називають людьми з обмеженими можливостями, не існує меж у просторі та часі, бо сила вашого духу долає всілякі перешкоди. Вам не страшні будь-які випробування, бо у ваших серцях живе те найдорожче, за що можна віддати цілий матеріальний світ – це любов до тих, хто вас оточує. Ваша мудрість і терпіння навчають нас бути більш суворими й вимогливими до самих себе. Кожен із вас є непересічною особистістю, взірцем мужності й наполегливості, тож усі ви заслуговуєте на повагу і щире захоплення з боку інших.

Бажаю вам теплих стосунків з вашими близькими, бадьорості духу та міцного здоров’я. І далі залишайтеся для нас прикладом безмежних людських можливостей та міцної сили волі, що ці можливості породжує. Нехай справдяться всі ваші бажання, мрії і задуми!

З повагою заступник міського голови Сергій ВАСИЛЬЧУК