fbpx

У Рівному відбувся польсько-український бізнес-форум в контексті перспектив відбудови України

Конференція відбулася за участю представників державних та місцевих органів влади та бізнесу, що організований Центром стратегічних досліджень Варшавського інституту підприємництва в рамках проєкту “Польський сервіс відбудови України”.

В ході роботи учасникам презентували інструменти підтримки польсько-української економічної співпраці, обговорили найкращі практики польсько-української співпраці очима бізнесу, а саме можливості та виклики.

Віктор Шакирзян.

За словами Секретаря Рівненської міської ради, виконуючого обов’язки міського голови Віктора Шакирзяна, сьогодні ми повинні консолідувати усі наші зусилля у боротьбі з ворогом, робити усе можливе, аби підтримувати українську армію, забезпечувати її усім необхідним, щоб якнайшвидше наблизити нашу спільну перемогу. Втім, паралельно маємо вже напрацьовувати алгоритм дій, що стосується відбудови нашої держави після війни.

“Маємо розуміти, що важливим етапом у процесі відбудови нашої держави в післявоєнний період є співпраця із закордонним бізнесом. Маємо вивчати їхні ініціативи та проєкти, щоб мати можливість ефективно відновлювати нашу державу. Безумовно, перейматимемо досвід із сусідньою із нами Польщею, яка в часи війни підтримує нашу державу та допомагає усім необхідним. Величезна подяка польському народу, що пліч-о-пліч рухається з нами задля перемоги над ворогом. На сьогоднішньому польсько-українському бізнес-форумі, що відбувся у Рівному, ми вкотре переконалися, що Європа готова співпрацювати з нами. Окрему подяку хочеться висловити Рівненському бізнесу, який не припиняє працювати, навіть під час війни. Його зусилля підтримують економіку та сприяють відбудові нашої громади та України в цілому. Тому, сьогодні наша спільна мета — об’єднати свої зусилля, працювати разом на благо нашої держави. Дякуємо нашим польським партнерам за конструктивний діалог та підтримку”, — зазначив Віктор Шакирзян.

До слова, відкривали бізнес-форум зі сторони Польщі: Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцький та директор Центру Стратегічних досліджень Варшавського інституту підприємництва Адам Еберхардт.

Читайте також: Німецький концерн Rheinmetall та «Українська оборонна промисловість» утворили спільне підприємство