fbpx

Навчальний заклад, який переїхав на Рівненщину з Бахмута, прийняв пів тисячі абітурієнтів

Діліться інформацією з друзями:

Релокований Бахмутський центр профтехосвіти розпочав новий навчальний рік на Рівненщині. Минулого року заклад переїхав до Гощанської громади, декілька місяців у приміщенні тривав ремонт, а вже нині там навчають перших здобувачів освіти.

Нині тут 567 абітурієнтів. З них майже 70 – з Гощанської громади. Діти-сироти, діти із малозабезпечених сімей та віддалених сіл громади забезпечуються гуртожитком.

Перед початком навчального року заклад відвідав начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, який разом із директором Департаменту освіти і науки ОДА Петром Коржевським та керівником закладу Ігорем Гаєвим обговорив першочергові потреби.

Відтак навчальну базу центру днями підсилили спеціалізованою літературою. Дружню підтримку релокованому з Бахмута закладу надали Департамент освіти і науки ОДА та колеги з навчальних закладів Рівненщини.

До центру приїхали книжки.

Вже визначили алгоритм допомоги: і силами інших закладів, і силами області. Щоб цей заклад набув повної спроможності.

Також завдяки тісній співпраці Бахмутського ЦПТО з Благодійним фондом «Схід SOS» підсилено і матеріальну базу. У заклад надійшла побутова техніка, ліжка, постільна білизна, бойлер, пилосос, посуд для навчання кухарів. Зі слів директора закладу, очікується доставка меблів — шаф, столів, стільців.

Привезли побутові речі.

Джерело: Рівненська ОВА.

Читайте також: Протирадіаційне укриття у центрі Рівного прокуратура повернула у державну власність