fbpx

На Рівненщині в останню дорогу провели Героїв

На Рівненщині в останню дорогу провели Героїв — Тараса Степанюка, Олександра Попчука, Володимира Прокопчука та Артема Новачука.

Тарас Степанюк народився 24 січня 1999 року. Навчався у Стовпецькому ліцеї Вербської ТГ. Займався гирьовим спортом та посідав призові місця у численних змаганнях. Лейтенант ЗСУ з 2019 року захищав незалежність України. Службу проходив у окремому гірсько-штурмовому батальйоні на посаді командира автомобільної роти. На жаль, 29 січня Герой помер.

Про це повідомляє Рівненська ОВА.

Кореччина – у жалобі. Напередодні тут прощалися із 47-річним захисником Олександром Попчуком. На жаль, Герой загинув 24 січня, виконуючи бойове завдання із захисту української державності, на Донецькому напрямку.

Володимир Прокопчук народився в селі Степанівка, що на Здолбунівщині. Був найменшим у багатодітній родині. Навчався в Копитківській ЗОШ, згодом у ПТУ № 3, де здобув спеціальність будівельника.

На захист України став 12 січня  минулого року. Під час служби двічі був поранений, тричі отримував  контузії. У листопаді 2023-го року за мужність і успішне виконання бойових завдань Володимир отримав відзнаку від головнокомандувача ЗСУ – «Золотий Хрест». На жаль, 27 січня Герой загинув під час ведення бойових дій на Запоріжжі. Йому назавжди залишилося 46 років.

Артем Новачук – уродженець міста Нетішин, що на Хмельниччині. Проживав та навчався в місті Ірпінь. Артем неодноразово відвідував Острожчину, адже бабуся з дідусем мешкають в селі Бадівка. Артему було лише 16 років, коли росіяни розпочали повномасштабне вторгнення та напали на Ірпінську громаду. Проте вік не зупинив юнака. Дочекавшись повноліття, він одразу пішов до війська. У липні минулого року він добровільно пішов служити в Національну гвардію України у підрозділ «Азов». На жаль, 27 січня Герой загинув під час виконання бойового завдання в Луганській області. Йому назавжди залишилося 18…

Щирі співчуття рідним та близьким.

Світла та вічна пам’ять Героям!

Читайте також: Рекордна кількість користувачів у Дії за всю її історію

  • Чи має пацієнт платити за ангіографію при підозрі на інфаркт?
    Іноді рідні пацієнтів, які потрапляють у лікарню з підозрою на інфаркт, скаржаться, що їм доводиться оплачувати екстрену діагностику. Тож розповідаємо, чи має пацієнт платити за ангіографію при підозрі на інфаркт. Ні, не має! Проведення ангіографічного дослідження коронарних судин передбачено пакетом … Read more