fbpx
Енергетики покращили

Енергетики повертають енергопостачання після атаки дронів

Діліться інформацією з друзями:

Енергетики повертають енергопостачання споживачам на Дніпропетровщині. В ніч на 3 лютого його перервала атака російських дронів по високовольтнім енергетичним об’єктам.

Відновлювальні роботи були непростими, повідомляють енергетики які повертають енергопостачання. Оскільки після атак знижується надійність живлення пошкодженого енерговузла, ремонтним бригадам довелося протягом дня двічі повертати світло споживачам в Дніпропетровському регіоні. Зараз роботи як в магістральних, так і в розподільчих мережах ще тривають, але енергоживлення вже відновлено.

Про це повідомляє Укренерго.

Енергетикам вдалося значно мінімізувати наслідки дронових атак, навіть в конкретному енерговузлі, завдяки підготовці до всіх можливих сценаріїв влітку. Фактично, це були перші відключення після повітряних атак з початку опалювального сезону, який енергетики пройшли на дві третини.

Вчорашня атака на енергетичну інфраструктуру Кривого Рогу – вже третя за тиждень і одна із найбільш масованих за рік. Це нагадування про те, що ворог ніколи не полишав спроб відновити енергетичний терор, який почався ще у 2022 році. Завдання росіян зрозуміле — терор проти мирних громадян, створення проблем для індустрії та економіки.

“Енергетики та Сили оборони роблять все, що від них залежить. Але війна триває. Наше головне прохання до всіх — памʼятати про небезпеку, бути готовими”, – наголосили в Укренерго.

Читайте також: На Рівненщині в останню дорогу провели Героїв