fbpx

Гарячий напій, зайнятість і доброта — рецепт довголіття

Гарячий напій, який забезпечив 100-річній британці здоров’я та довголіття.

Ірен Спростон під час святкування ювілею відмовилася від келиха святкового шампанського. Жінка не п’є алкогольні напої, проте не лише завдяки цьому вона дожила до такого віку. Ірен з міста Сток-он-Трент (Велика Британія) розкрила секрет довгого життя після святкування свого 100-річного ювілею. Про це пише The Mirror. Увесь день жінка приймала листівки та подарунки від друзів та родичів. Замість келиха з шампанським вона насолодилася чашкою свого улюбленого гарячого напою — чаю Typhoo.

«Я часто думала, що ніколи не доживу до 100 років, але мені це вдалося. Завжди була зайнята й ніколи не сиділа без діла. Життя було важким і неспокійним, та треба продовжувати іти вперед, бо нічого іншого не залишається. Є багато людей, яким ще гірше, ніж мені», – сказала вона.

Будинок британки був так прикрашений усередині та зовні, що навіть перехожі, які не знали колишню господиню ресторану, зупинялися, щоб побажати їй усього найкращого.У Ірен, чоловік якої – Ерік – помер у 2003 році, четверо дітей, п’ять онуків і четверо правнуків. Пара одружилася в церкві Святого Джеймса у Ньючапелі, коли їй було 19 років. Жінка встигла попрацювати у багатьох сферах. Закінчила вона свою трудову діяльність кухаркою в тодішній початковій школі Фегг Гейс, де працювала 10 років – із 1979 по 1989 рік. Ірен зазначає, що випиває вісім чашок чаю на день. На її думку, саме цей гарячий напій, її зайнятість і доброта допомогли їй дожити до знаменного дня народження.

«Я завжди намагалася бути доброю. І люди були добрими до мене у відповідь. У мене прекрасна сім’я та багато друзів. Мені є за що бути вдячною, і я почуваюся чудово. Просто пийте чай», – сказала вона.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

65-річна дочка Керол Болл живе з мамою в будинку, де вона народилася, а 39-річна онука Нікола Белфорд мешкає по сусідству.

«Нен – дивовижна жінка, яка надихає. Вона – та частинка, яка тримає нашу сім’ю разом. Я дуже пишаюся тим, що вона моя бабуся. Її дуже люблять у Фегг Гейз, і вона навіть отримувала листівки від незнайомих людей, які бачили прикраси та хотіли привітати її», – сказала Нікола.

Марія МАТВІЙЧУК