fbpx

Як група крові впливає на імунітет людини

Як група крові впливає на імунітет і в кого найкращі шанси побороти інфекцію.

З’ясувалось, що група крові людини має прямий вплив на її імунітет. Адже саме вона впливає на здатність організму виробляти інтерферон у разі потрапляння вірусної інфекції. Як група крові впливає на імунітет, розповіли на порталі Medicalanswers.

Коли в організм людини потрапляє вірусна інфекція, там починають вироблятися інтерферони – спеціальні білки, які допомагають у боротьбі проти вірусів та бактерій. За результатами досліджень люди з І-ю та ІІІ-ю групами крові мають імунітет середнього рівня. А це означає, що організм здатен боротися з 80-90% шкідливих мікроорганізмів, які потрапляють у нього. Така доволі швидка реакція імунної системи може допомогти власникам І-ї і ІІІ-ї груп крові уникнути ускладнень після інфекційних та інших хвороб.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Люди з ІІ-ю групою крові мають найнижчий показник серед усіх. А тому їх організм перебуває під захистом інтерферонів приблизно на 40%. Вони більш схильні до захворювань та можуть мати серйозні ускладнення після лікування.

Найсильнішим же імунітетом наділені люди, які мають IV-у групу крові. В результаті досліджень з’ясувалося, що у 92% добровольців спеціальні білкові сполуки, які протидіють вірусам, виробляються у достатній кількості, аби захистити організм.

Інколи кількість інтерферонів була навіть надмірною. А тому люди з цією групою крові мають найкращі шанси без ускладнень подолати будь-яку хворобу.

Ірина ВАСИЛЮК