fbpx

Столицею проф­техосвіти України називають Рівненщину

Столицею профтехосвіти Рівненщина може рахуватися хоча б через те, що 43% учнів після школи обирають саме профтехосвіту.

Рівненщину по праву називають столицею проф­техосвіти України. Вже кілька років в області проходить реформа професійної освіти. Це було зроблено, щоб наситити потребу ринку праці потрібними фахівцями. А також відреагувати на ситуацію зі збільшенням безробітних ВПО.

«На Рівненщині вже працює 31 навчально-практичний центр, – каже директор Департаменту освіти ОДА Петро Коржевський. – Підготовка фахівців здійснюється за європейськими стандартами. Випускники навчені працювати з високотехнологічним обладнанням, на сучасних переробних лініях. Якісна профтехосвіта збільшує інвестиційну привабливість Рівненщини, оскільки забезпечує підприємства кваліфікованим персоналом».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Відтак, як розповів Петро Коржевський, у регіоні 43% учнів після школи обирають профтех. На сьогодні на Рівненщині регіональне замовлення становить 4800 місць. Наразі відбувається вступна кампанія до професійно-технічних закладів освіти, яка розпочалася з 1 червня. Станом на кінець минулого тижня документи до профтеху вже подали понад 500 абітурієнтів.

Вступ відбувається за співбесідою. Для вступу не потрібно складати НМТ чи ЗНО. З 1 липня запроваджується новація – створення електронного кабінету абітурієнта. Наразі документи можна подавати як в електронній, так і в паперовій формі.

Олександр ПОЛІЩУК