Вступну кампанію в Рівненську художню школи перенесли на кінець літа

Діліться корисною інформацією з друзями:

Карантин вніс зміни фактично в усі сфери нашого життя. Не стало винятком й мистецтво. Але якщо, скажімо, шкільну програму можна засвоювати й дистанційно, то як бути, наприклад, з образотворчим мистецтвом? Про те, карантин позначився на вступній кампанії до художньої школи та чи можливо це зробити онлайн, на своїй сторінці у ФБ розповіла заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська:

«Вступна кампанія в рівненську художку перенесена з кінця травня на 17 серпня. І ніякого онлайн формату – мистецтво матерія тонка.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

У нашій художній школі, як у будь-якому мистецькому закладі, обов’язково має бути творчий іспит. Що це означає?

Це означає, що вживу потрібно здати два важливі екзамени – композицію і живопис. Як вони проходять?

Тривалість кожного з них – три уроки по 45 хв. Композиція це тематична робота по уяві. Скажімо, усім дають тему “Українські казки”, от що ви собі уявляєте стосовно цього, те і маєте намалювати.

Другий іспит – живопис, це робота з натури. Створюється якась композиція, наприклад, глечик і яблуко. Їх і треба намалювати. Після цих двох іспитів конкурсна комісія оцінює роботи і приймає рішення щодо зарахування учнів…11-12 річного віку.

Цьогоріч в нашу художню школу набирають до 80 дітей, а бажаючих в рази більше. Щоб отримати свідоцтво про закінчення цієї школи треба провчитися в ній чотири роки .

На фото ви бачите роботи випускників художки 2020. Шкода, що не було урочистого вручення свідоцтв 68 випускникам, але це не головне. І нехай не всі, хто вчився в нашій художній школі стануть знаменитими художниками, але у Рівному стане більше людей, які розумітимуть і створюватимуть прекрасне.

Дякую всім 17 педагогам рівненської художньої школи ім. А. Мартиненка за успішно проведений навчальний рік в непростих умовах!

P.S. До речі, із 17 педагогів художки – 7 чоловіки, що є достатньо унікальним для художніх шкіл України», – підсумувала Галина Кульчинська.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»