fbpx

Рівнетеплоенерго виходить на полювання зі злісними боржниками

Діліться інформацією з друзями:

Юристи «Рівнетеплоенерго» спільно з державними виконавцями, користуючись інструментами судових наказів і рішень, розпочинають активну фазу боротьби зі злісними боржниками.

Це люди, які винні величезні суми, іноді десятки тисяч гривень, адже ігнорують необхідність оплати з року в рік. Про це повідомляє пресслужба «Рівнетеплоенерго».

«Арешт майна, нерухомості, рахунків, транспортних засобів тощо – це лише частина тих заходів, які будуть вжиті щодо боржників. Наші дії будуть жорсткими і рішучими. Від цього залежить подальша робота підприємства. Сумлінні споживачі не повинні потерпати через чужі борги», – йдеться у повідомленні.

Загальна сума боргу споживачів перед «Рівнетеплоенерго» станом на 10 червня перевищує – 157 мільйонів 763,8 тисячі гривень.

– Під час карантину примусового стягнення боргів не проводили, як і нарахування пені, – повідомила речниця підприємства Світлана Сирота. – Наразі відбувається стягнення державною виконавчою службою попередніх заборгованостей за раніше ухваленими судовими рішеннями. Зокрема, у травні 2020 року за участі ДВС вдалося погасити понад 180 тисяч гривень. Наголошую, що тим, хто втратив доходи і не може платити через карантин, претензії не виставляють. Йдеться про борги, які були утворені раніше.

Нині юридичний відділ підприємства поновлює позовну роботу, виключно по боргах попередніх періодів.

Надія ВАНЧЕНКО

Щоб постійно бути в курсі новин підписуйтеся на наш Telegram