У Рівному створили паломницьку службу «Метеора»

При Рівненському Свято-Воскресенському кафедральному соборі з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона утворена паломницька служба «Метеора». Про це повідомив її керівник, прессекретар Рівненської єпархії ПЦУ, протоієрей Василь Рудніцький.

– Ідея створення паломницької служби «МЕТЕОРА» назріла від великої потреби об’єднатись в осягнені духовної висоти кожного з нас. В час епідемії та природних катаклізмів нам усім потрібно зігрітись теплом сердець, об’єднатись молитвою та вірою в Бога, – наголосив священик. – Багато було відвідано святинь прихожанами нашого Свято-Воскресенського собору. Багато було почуто настанов від монахів, священиків, гідів по всьому світу. Тому зараз настав час ділитись всім тим, що ми назбирали в серцях та в спогадах за всі ці роки.

Саме для духовної та молитовної підтримки у здобутті духовних висот і утворена паломницька служба при кафедральному храмі. Щоб об’єднати всіх прихожан і прочан навколо спільної духовної сім’ї нашого храму на сторінках у соціальних мережах. Тут ми будемо ділитись з Вами історією величних монастирів і храмів, благочестивим життям та повчанням багатьох святих, ділитимемося прожитими історіями в паломницьких турах, спогадами та вдячностями.

Тому запрошуємо підписуватись на нашу сторінку у Facebook, де ми будемо спілкуватись про найголовніше: про ЛЮБОВ та ВІРУ, про духовні подвиги та Господні чудеса. Ну а пізніше, маємо надію, зможемо побачити цей світ і його святі місця на власні очі, мандруючи ним з вдячністю за Господню милість та підтримку в ці непрості для людства дні, – наголосив Василь Рудніцький.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: