fbpx

Рівненський художник та педагог відкриває виставку у день свого ювілею

Діліться інформацією з друзями:

Галерея європейського живопису «Євро-Арт» презентує виставку картин АНАТОЛІЯ ІВАНЕНКА  –  «ФІЛОСОФІЯ ЖИТТЯ»

(до 70-річчя художника)

Анатолій Григорович Іваненко (1950 р. н.) презентує у галереї європейського живопису «Євро-Арт» свій творчий доробок на персональній виставці «Філософія життя», приуроченій до його 70-річного ювілею.

Художник у кожну свою картину вкладає живописну загадку, знову і знову виступає у ролі філософа, що вражає… Вражає узагальненим поглядом на світ, у якому відшуковує щемливі нотки сьогодення… Вражає буденністю сюжетів, у яких зображує складні взаємини людей… Вражає Іваненківським осмисленням минувшини і буттєвості… У калейдоскопі його картин кожен віднаходить те, що співзвучно його душі, розворушує її струни і заставляє думати, думати, думати…


ПК «Хімік» під загрозою: до справи підключилась громада (ВІДЕО)

Пресслужба Рівнеазоту відреагувала на ситуацію довкола ПК “Хімік”

Він, як завжди, веде індивідуальну розмову з глядачем. Для цього використовує увесь арсенал живопису: гармонію кольору, цікаву композицію, життєвий сюжет, фактуру полотна.

Анатолій Іваненко віртуозно володіє багатьма таємницями живопису, тому для багатьох рівнян і став Учителем. Адже понад 40 років навчає дітей і дорослих у кольорових емоціях любити цей світ.

У перший день експозиції, 30 вересня 2020 року, Анатолію Григоровичу виповнюється 70 років. Ми тішимося, що свій ювілей наш улюблений художник відзначить разом із нами своєю прекрасною персональною виставкою, яка діятиме у двох залах галереї по 6 грудня 2020 року включно.