fbpx

ПК «Хімік» під загрозою: до справи підключилась громада (ВІДЕО)

З кінця березня рівненський палац культури «Хімік», як і всі інші заклади культури зупинив роботу через карантин. Після часткових послаблень і з початком нового навчального року дитячі гуртки, які багато років діяли при ПК «Хімік» так і не відновили роботу. Обурені батьки разом звернулися до міської влади, депутатів аби спільно вирішити це питання.

Підключились і небайдужі рівняни. Представник громадської ініціативи «Ювілейний – найкращий!» Юрій Романенко вважає, що палац культури має всі підстави, щоб відновити роботу:

– Діти в інших мікрорайонах міста уже з середини липня мають можливості для розвитку, а мікрорайон «Ювілейний» – обділений. Тому батьки згуртувалися та намагаються разом вирішити цю проблему. На мою думку, немає жодної законної підстави, щоб палац культури «Хімік» залишався зачиненим. Виходить соціальна несправедливість. Загалом у «Хіміку» займалося та розвивалося близько 600 дітей.
Батьки хвилюються, адже їхні діти вже більш як півроку не мають додаткових занять.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

– Наш гурток народних танців «Калинонька» як закрився з березня, так і не працює. І ніхто нічого не може нам пояснити. Кажуть, не працюватиме доти, поки карантин. Однак невідомо, скільки він триватиме. Невже під час карантину потрібно закрити на замок всю країну? Якщо віддати дитину в інший гурток, то мені потрібно буде додатково витрачати лише дві години на дорогу, – наголошує Марія Корейко.

Її підтримала й інша мешканка «Ювілейного» Олена Мірчук:

– Ніби, з вересня усе мало запрацювати, проте батькам сказати, що гурток не буде діяти. Хоч у мене двоє дітей займалися танцями. Вони їздили на різні фестивалі в Україні, завойовували призові місця та медалі. Зараз діти мусять сидіти вдома у гаджетах. Я сама бачу, що це їх гнітить.
За словами Юрія Романенка, імовірно «Хімік» не працює через рішення власника – «Рівнеаозоту».

– Можливо, у підприємства є труднощі з утримання палацу культури “Хімік”. Я звернувся до міського голови Рівного Володимира Хомка, який повідомив, що місто може прийняти або викупити цей заклад у “Рівнеазоту”. Вважаю, що в майбутньому це дозволить гарантувати його безперебійне функціонування/

Батьки написали офіційне звернення до міської комісії з ТЕБ та НС, щоб та розглянула можливість роботи дитячих гуртків у палаці культури «Хімік».