Пресслужба Рівнеазоту відреагувала на ситуацію довкола ПК “Хімік”

Діліться корисною інформацією з друзями:

Останнім часом неабиякого резонансу набуло закриття на карантин ПК “Хімік”. Така ситуація призвела до того, що кілька сотень дітей мікрорайону Ювілейний позбавлена можливості відвідувати позашкільні творчі гуртки. А відтак викликала невдоволення бітьків.

Пресслужба ПрАТ «Рівнеазот» надала з цього приводу офіційний коментар. Зокрема в ньому йдеться про те, що Палац культури відновить свою роботу після стабілізації ситуації з епідемією COVID-19 та зняття карантинних обмежень. 

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Крім того зазначається, що з метою запобігання можливого зараження дітей, залучених у позашкільних освітніх заходах, адміністрацією підприємства з 7 квітня 2020 року прийнято рішення призупинити поточну діяльність палацу культури «Хімік». На жаль, масове поширення COVID-19 на території Рівненської області поки не зупинене. Рівненська область перебуває у небезпечній «помаранчевій» зоні, кількість хворих зростає. Лише за два тижні навчання на Рівненщині заразився 31 вчитель, а 22 класи у різних школах області вже відправлено на самоізоляцію. За даними МОЗ, станом на 25 вересня в Україні зафіксовано 3 565 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19, зокрема 11 774 випадків виявлення хвороби в Рівненській області.

 – Закликаємо усіх з розумінням поставитися до вимушених тимчасових обмежень, встановлених до відновлення  сприятливої епідеміологічної ситуації в регіоні, заради захисту здоров’я та життя мешканців Рівного. – йдеться в повідомленні пресслужби

Коментар юридичного департаменту ПрАТ «Рівнеазот»:

«Постановою КМУ №641 від 22.07.2020р. встановлено зони, залежно від рівня епідеміологічної ситуації.  Рівне постійно перебувало в «жовтій» зоні, а окремі території Рівненського району у «помаранчевій». Згідно пункту 4 вказаної постанови, м. Рівне та Рівненський район відносяться до території із значним поширенням коронавірусу SARS-CoV-2. Постановою Міністерства охорони здоров’я України №50 від 22.08.2020 встановлено вимоги до організації освітнього процесу на час дії карантину. Зокрема, пунктом 16 Протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину передбачено, що у разі підтвердження випадку коронавірусної хвороби COVID-19 в одного з учнів, всі інші учні потребують самоізоляції.  Саме така зараз ситуація у навчальних закладах міста. За наявною у нас інформацією, серед відвідувачів різних гуртків ПКтаС «Хімік» також виявлено COVID-19. Діяльність позашкільної освіти, до якої відносяться гуртки, регулюється Законом України «Про позашкільну освіту». Згідно цього Закону Загальна середня освіта є обов’язковою, тоді як позашкільна – є правом громадян і не є обов’язковою. Саме тому прийнято відповідне рішення».