fbpx

Нумеролог розповіла, як діяти в період Ретроградного Меркурія

Від сьогодні і до 10 березня триватиме період Ретроградного Меркурія. Астрологи вважають цей час украй несприятливим для початку чогось нового. Ефективні практичні поради та застороги на цей період дала читачам «7 днів» консультант-нумеролог, позитивний сімейний радник Жанна Клемпуш (м. Брага, Португалія).

Отже, на своїй сторінці в соцмережі нумеролог дає поради, спираючись на власний досвід та спостереження за людьми:

  • Важливі справи, проекти, які ви забажаєте запустити в цей період, можуть пригальмувати, «зависнути» на самому старті. Ви помітите, що хтось не дотримується домовленостей, а хтось банально спізнюється на ділові зустрічі. Нічого дивного: Ретро-Меркурій якраз і характеризується певною неуважністю та нездатністю сконцентруватися на головному. А тому – використайте цей час не для запуску, а для додаткової перевірки правильності виконання кожного пункту плану. Потім подякуєте самому собі.
  • Період Ретроградного Меркурія притягне у ваше життя спогади про колишніх друзів, колег чи кохання. Нічого поганого немає в тому, аби в приємному колі однодумців згадати старі, добрі часи. Але й тут є деякий ризик: не дайте собі впасти в ностальгічну глибочінь. Сьогодні ви – інша людина, і ваше минуле існує лише в площині ілюзій. Якщо потонете в ілюзіях – віддалите від себе майбутнє.
  • Утримайтеся від купівлі дорогих речей, які ви спонтанно вирішили придбати. Якщо ж ви давно вже плануєте купити, скажімо, домашній кінотеатр й визначилися з конкретною моделлю та детально вивчили її характеристики, то купуйте! Але, будь ласка, в останній момент не відхиліться від своїх пріоритетів.

І ще одне.

  • В цей період часто спостерігається збій в роботі техніки – компʼютерів, телевізорів, смартфонів тощо. А тому, враховуючи вплив Ретро-Меркурія, спробуйте ретельніше зберігати інформацію – перестрахуйте себе лишній раз, аби потім не бідкатися від втрат.
  • Також можуть бути транспортні проблеми. Як варіант: запасіться додатковим часом перед важливою зустріччю, щоб не зіпсувати свій імідж спізненням. І якщо в один момент ваше авто відмовилося вам «служити», не панікуйте. Бо й тут є два варіанти: 1) прийшов сигнал приділити трішки часу й ресурсів вашій чотириногій годувальниці; і 2) нічого суттєвого не сталося – під впливом «критичного» Ретро-Меркурія ваша автівка просто «псіханула».

Підсумовуючи, пані Жанна нагадує, що немає поганих чи хороших днів – є дні, які приносять результати минулих дій. А щоб ваші відчуття від кожного дня були насправді приємними, не дозволяйте нікому керувати вашим життям.

Кермо свого життя тримайте у своїх руках!!!

На благо!

Довідково:

ретроградністю Меркурія вважається явище, коли спостерігачеві з Землі здається, що ця планета почала рухатися в зворотному напрямку. Насправді це ілюзія, і Меркурій не змінює своєї швидкості і напрямку руху.

Зауважимо, рухатися назад можуть всі планети: Меркурій, Венера, Марса, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун. А ось Світила (Сонце і Місяць) ніколи не бувають ретроградними.

 

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»