fbpx

Корисні звички допомогли досягти успіху

Діліться інформацією з друзями:

Три роки поспіль туристична агенція TUI, що в бізнес-центрі на вулиці Словацького у Рівному, отримує нагороду за кращі у своїй мережі продажі. Саме її обирають, якщо хочуть отримати гарантовано якісний сервіс і підзарядитись позитивними емоціями від відпочинку. Виявляється, бути найкращою туристичною агенцією значною мірою допомагають корисні звички її директорки.

Керівник туристичної агенції TUI на Словацького Ірина МИХАЛЬЧУК: У моєму щоденному «раціоні» – спорт і ходьба

 TUI турагенція: м. Рівне, вул. Словацького, 4/6, оф. 239 (ФОП Михальчук І. Л.)

– Якось мене запитали, на скількох островах я вже побувала. А я не змогла відповісти. Бо не ставлю собі за мету рахувати відвідані острови чи країни. Але переконалась у правдивості не мною сказаних слів, що ніщо так не збагачує і не розвиває твій розум, як подорожі. До відвідин багатьох країн ось уже шість років мене спонукає моя робота. Як керівник турагенції виробила правило, якому чітко слідую: ніколи не пропонувати клієнтам кота в мішку. Спочатку сама маю дізнатися про всі плюси і мінуси певного туру, щоб уберегти клієнтів від можливих ризиків, щоб кожна людина отримала тільки позитивні враження від запропонованої нами подорожі. Тому не обмежуюсь інформацією з доступних джерел, а практикую регулярні виїзди на популярні місця відпочинку. Щоразу, звісно, черпаю досвід, який з часом переростає у корисні звички.

Знаєш, світ настільки великий, що кожна поїздка може змінити твоє життя.

От нещодавня поїздка на Балі перевернула мої кулінарні уподобання. Спілкуючись із місцевими жителями, я по-новому відкрила для себе рис і рибу. Мені й до того подобались обидва ці продукти. Та варто було спробувати їх в оригінальному поєднанні з овочами і спеціями, як вони стали для мене ще більш улюбленими. В усякому разі, перевага такого харчового раціону очевидна – на тому екзотичному острові практично не побачите огрядних людей, які страждають від ожиріння чи серцевих недуг.

Тож і я віддаю перевагу овочам і фруктам, кашам, рибі, яку, до речі, неперевершено готує мій чоловік, Юрій. Стараюся їсти менше солодкого і мучного. Крім раціонального харчування, у моєму щоденному «раціоні» – спорт і ходьба. Відношу себе до «жайворонків», тож полюбляю ранкові пробіжки, вони бадьорять і заряджають енергією на весь день. А ще моїми «енерджайзерами» є двоє моїх діток.

Двічі-тричі на рік літаю у вирій – в екзотичні теплі краї. Ці робочі моменти теж вважаю своєю корисною звичкою. Навіть будучи вагітною, літала в Занзібаб, Таїланд, Єгипет. Бо що нова країна, то новий досвід, яскраві, незабутні враження. І коли пірнаєш у море, де милуєшся різнобарвним підводними істотами, чи споглядаєш з гелікоптера на екзотичні острови в безмежжі океану, то знову й знову переконуєшся в неосяжності земного творива. Від подорожі до подорожі живеш у передчутті нових емоцій і відкриттів.

До речі, згадала про ще одну корисну звичку, пов’язану з роботою. Своїх клієнтів ми просимо ділитися надзвичайними враженнями від мандрівок. Дехто просто надсилає фото, бо буває важко підібрати слова, настільки це щасливі спогади. Але завжди вони такі, що додають життю яскравих барв, незабутніх знайомств, бажання жити і складати нові плани на майбутнє.

Записала Марія КОРНІЙЧУК

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»