fbpx

Джамала представить рівнянам нову програму “10”

Україна любить Джамалу – і справа не в тому, що вона брала участь в “Євробаченні”, гідно представила нашу країну на сцені міжнародного конкурсу і повернулася з перемогою. Це лише один з етапів її творчості, який ми запам’ятаємо завдяки пісні “1944”.

Народна артистка заслужила любов неймовірним голосом, щирістю та емоційністю, яким позаздрять більшість її колег по сцені. 23 листопада Jamala виступить у Рівненському Міському Будинку Культури зі святковою програмою кращих пісень за час творчої діяльності. Організатором події є – Івент-агенція “Tikhonov сoncert and event agency”.

Десять років тому, у 2009 році на міжнародному конкурсі “Нова хвиля” народилася нова музична зірка на ім’я Джамала. Її харизма, голос, сценічна майстерність і незаперечний талант вразили всіх. Здавалося, що їй однаково легко даються найрізноманітніші стилі музики: від українського фолку до класичного джазу. Прекрасна музика, дивовижний вокал Джамали і першокласне візуальне шоу – це всього-лише мала частина того, що чекає фанатів співачки на її ювілейному концерті.

Не можна уявити сучасний український шоу-бізнес без Джамали. Вона була однією з перших, хто в пошуках натхнення звернувся до національних мотивів – естрадна класика в її творчості легко сплітається з фольклорними піснями. Народна артистка України та переможниця пісенного конкурсу “Євробачення” постійно на слуху у мільйонів українців, так що привітати її з десятирічним ювілеєм збереться повний зал МБК.

 Щоб разом з шанувальниками відзначити десятиліття творчої діяльності, Джамала підготувала нову концертну програму. Всі кращі, знакові та улюблені пісні з усіх альбомів зібрали воєдино, щоб розповісти історію прекрасної жінки про любов до музики. Лірична “Заплуталась”, епічна “1944” про депортацію кримських татар, життєстверджуюча You’re Made of Love та багато інших хітів.

 23.11.2019 о 19:00  Міський Будинок Культури

Детальніше про подію тут :  https://www.facebook.com/events/269526577325159/

Квитки :

– Каса МБК (вул. Соборна, 3Д)

https://kasa.in.ua/ua/rivne/concert/dzamala-u-rivnomu

https://rivne.karabas.com/ua/dzhamala-1/order/

Дізнатися про деталі завжди можна за телефонами каси у Рівному: (097) 055 32 21, 43-93-38

Генеральні партнери агенції: Торгова марка «Novellina» ; « Dybok.ua – інтернет-магазин меблів та люстр»; Ресторан «Gosti» у Луцьку; Торгова марка «DeLonghi».