fbpx

Директор пивзаводу добровільно відправив себе в самоізоляцію

Діліться інформацією з друзями:

Працювати на свіжому повітрі для директора Рівненського пивзаводу Маріяна Годи завжди приносило задоволення і користь, нині і поготів. Складається враження, що біди й ненастя обходять його стороною.  Втім, як він сам оцінює ситуацію щодо вимушених карантинних обмежень, розповів для “7 днів”:  

– Пандемія коронавірусу, за великим рахунком, ніяк не позначилася на моєму житті, бо я ні в чому собі не відмовляю. Хоча ні. Таки дещо змінилося – я добровільно відправив себе в самоізоляцію.

Але нічого страшного в цьому немає. Бо по суті левова частка життя донедавна належала роботі, громадській діяльності. А зараз на заводі працюю, якщо можна так сказати, в карантинному режимі.

Натомість займаюся тим, на що завжди часу бракувало. Живу в селі, працюю на природі, на свіжому повітрі. Навіть самопочуття покращилося. Не нехтую й антидепресантом.

Сумувати, повірте, немає часу. В селі, біля хати, завжди робота знайдеться. Наприклад, нещодавно разом з дружиною Надею, долучившись до акції «Мільйон дерев для України», висадили майже шістсот саджанців.

Зрештою, ми це робимо кожного року тривалий час. Деякі з них не приймаються, буває, що хтось знищить щеп-другий. Але більшість гарно росте. Вже фактично два невеликі гаї виростили – березовий і сосновий. Який не є, а слід по собі на цій землі залишимо. А головне – отримуємо від цього масу задоволення.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»