fbpx

У міському палаці культури до ювілею готуються дистанційно

Діліться інформацією з друзями:
Ірина Борболь.

Кому як, а творчим людям карантин – не перешкода, бо займатися творчістю можна індивідуально або ж в колективі, але дистанційно. Щоправда, життя змінилося докорінно.

А як саме нам розповіла адміністратор КЗ «Рівненський міський палац культури», керівник креативної студії Party Ірина Борболь:

– Усі колективи палацу культури займаються дитстанційно, репетирують нові постановки, дружно готуємося до 45–річчя палацу. Адже карантин не триватиме вічно. Коли він завершиться, чимось маємо дивувати рівнян.

У нас купа класних ідей щодо покращення інтер’єру палацу. Планували їх втілювати влітку, карантин вніс свої корективи – втілюємо зараз.

Ми змушені рухатися на першій швидкості замість звичної нам п’ятої, але наша позиція наступна: «Залишайся вірним мистецтву і твори вдома».

Звісно ж, карантин докорінно змінив і особисте життя. 24 години у власній домівці то звісно круто!Хоч і нелегко, особливо коли в тебе вдома двоє непосид.

Як не втратити розум під час перебування вдома? Мій рецепт: змінювати картинку.

Втомилися від прибирання і готування їжі – підіть пограйтеся в машинки з дитиною.

Набридли машинки – йдіть учити уроки. Якщо ж нерви здають – влаштуйте спортивну паузу: покачайте прес, постійте в планці.

Якщо ж і це не допомагає – гайда на роботу. На власному досвіді переконалася, що це працює.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»