fbpx

Жителька Рівненщини проаналізувала статистику захворюваності на коронавірус

Діліться інформацією з друзями:

Юлія Солодка на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднила власну статистику кількості хворих на COVID-19 та кількості проведених тестів. 

Давно хотіла це зробити – зробила). АНТИРЕКОРДИ, які ми чуємо останні кілька днів підряд, наштовхнули мене на підбиття підсумків (статистика по дням взята з Міністерство охорони здоров’я України, якщо цікаво перевірте).

Я не піддаю сумніву про те, що Covid-19 забирає здоров’я і життя людей. І дякую медичним працівникам за кожне врятоване життя! Мене бентежить те, як нам подають інформацію та моральне виснаження від цієї подачі.

В таблиці, яку вона наводить дані з 25.05 по 25.06. (цього року). Найменший показник хворих за добу 25.05 – 259 осіб, тоді коли і тестів зроблено найменше за добу.
Найбільший показник хворих за добу – 25.06 – 994 осіб, проте тестів (ПЛР та ІФА) порівняно з 25.05 зроблено майже у 4 рази більше.

Я не перераховувала кожен день відсоток хворих від кількості проведених тестів, але в більшості це +-4% (повторюсь)від кількості проведених тестів. -пише Юлія

За даними Державної статистики України населення країни складає +-41, 8 млн. осіб то 1% населення – це – 418 тис. осіб.

Станом на сьогодні зафіксовано 40 008 хворих осіб, тобто немає навіть 1% на кількість населення України. – продовжує Юлія. – Що Я ХОЧУ ЦИМ СКАЗАТИ ?!
Набридла вибірковість МОЗу : показуєте статистику Covid-19 щодня?! Показуйте статистику інших хвороб. Це теж проблема! Це теж загроза! Небезпека! Зробіть доступну для людей базу даних статистики всіх захворювань, одужання, смертності… – одну для всіх!!! Моральне виснаження від Коронавірусної інформації – це теж загроза здоров’ю населення, побережіть нас!

P.S Офіційну інформацію складно знайти, тому причини смерті за січень-лютий 2020 року взяті з аналітичного порталу “Слово і діло”, публікація за 24.04.20:

  • Хвороби кровообігу та ішемічної хвороби серця – 68 548 осіб;
  • Рак – 13 307 осіб;
  • Інфекції та паразитарні хвороби – 1345 осіб;
  • Пневмонія – 1326 осіб;
  • СНІД – 576 осіб;
  • Отруєння алкоголем – 448 осіб і т.д.

Бережем себе, рідних, близьких – всім здоров’я!!!

Авторський текст та пунктуацію збережено.


На Рівненщині майже сотня нових захворювань на COVID-19

Дієтолог розповіла кому корисний магній

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»