Верховна Рада пропонує повністю скасувати акциз на авто

Діліться корисною інформацією з друзями:

На сайті Верховної Ради вже з’явились законопроекти щодо доступного розмитнення авто. Пропонується повністю скасувати акциз на усі авто.

Натомість планується повернення схеми техогляду приватного автотранспорту та суттєве розширення “податку на розкіш”. На офіційному сайті Верховної Ради вже доступні для ознайомлення три законопроекти, що стосуються розмитнення автомобілів. Номери законопроектів: 3704, 3705 та 3706.7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Суть законопроектів полягає у повній відміні акцизу при розмитнені легкових та вантажних автомобілів з 2021 року. Акциз пропонують відмінити на усі легкові та вантажні автомобілі, кузови до них, мотоцикли, причепи та напівпричепи. Причому як на нові, так і вживані незалежно від віку.

Натомість буде повернута схема обов’язкового техогляду для усіх автомобілів нижче стандарту “Євро-4” (до 2005 року випуску).

Техогляд будуть проходити при реєстрації, а потім раз на два роки. Не будуть проходити техогляд антикварні та гоночні автомобілі, а також “євробляхи”, які будуть розмитнені протягом 180 днів з дня набрання чинності цього Закону. Втім, ця норма виглядає настільки непевною, що навряд чи буде буде прийнята в якості Закону.

Детальніше повідомляє  auto.24

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»