fbpx
вакцинація вагітних

Що потрібно знати про вакцинацію вагітних та немовлят

Діліться інформацією з друзями:

У Пологовому будинку Рівненської міської ради відбудеться лекція для вагітних та батьків. На захід запрошуються усі охочі.

З 24 по 30 квітня триває Всесвітній тиждень імунізації. Його мета — нагадати про важливість щеплень та роз’яснити людям як вакцини захищають організм від важких інфекційних хвороб, особливо для дітей.

Вчасна вакцинація захищає маму, плід та немовля від небезпечних хвороб. “Вакцинація вагітних та жінок, які годують грудьми, – важлива. Це так само важливо для нормального виношування і розвитку малюка в утробі, як і регулярні огляди в лікаря, вітаміни та повноцінне харчування,” – розповідає   керівниця відділу з імунопрофілактики Рівненського ЦКПХ  Іванна Лебєдєва. -Щобільше, вакцинація вагітної вагітності забезпечує пасивним імунітетом і самого новонародженого. Тому жінкам при надії важливо зробити щеплення від кашлюку, дифтерії та правця  у період від 16 до 32 тижні вагітності, аби захистити дитину в перші місяці життя до отримання нею щеплення.”

На лекції буде зустріч з адвокаткою здорового способу життя, авторкою серії книжок про здоров’я, Даркою Озерною.

Daria Ozerna – медична журналістка, мама, біологиня і популяризаторка здорового способу життя. Раніше займалася молекулярною генетикою та імунологією, викладала в Національному університеті “Києво-Могилянська Академія”. Зараз займається адвокацією здорового способу життя, розвінчує міфи про здоров’я, пояснює складні речі простими словами в дописах, лекціях, статтях та ефірах на радіо і телебаченні. Логічним продовженням просування адекватної інформації про здоров’я і піклування про себе – робота над серією книжок “Оптимістично про здоров’я”.

Лекція пройде 24 квітня о 12 годині — за реєстрацією.

Чекаємо вас за адресою м. Рівне, вул. Медична, 7, актовий зал.

Реєстрація тут.

Читайте також: Дорожня пригода на центральній вулиці Рівного