Реабілітолог порадила просту техніку, щоб позбутися негативних емоцій

Діліться корисною інформацією з друзями:

В мовах перманентного стресу кожен шукає для себе якихось інструментів для зменшення напруги. Виявляється, існує проста, але дієва тілесна жіноча техніка, яка допомагає зменшити напругу. Цим прийомом користувалися ще наші предки. Про нього розповіла тренерка з йоги, реабілітолог Олена ЧАБАРАЙ.

– Наші прабабусі знали: для того, щоб очистити себе від негативних емоцій, немає нічого кращого, ніж гарненько постукати п’ятами по підлозі або землі! І їхні чоловіки, коли відчували, що дружина засумувала чи стала гнівливою, теж відправляли їх «постукати» у жіночому танці, – розповідає тренерка. – Справа в тому, що у нас на ступнях «накопичується» наша погана карма, тому дуже важливо щодня вранці та ввечері омивати водою стопи. Крім цього, ефективно іноді вистукувати через ступні та п’яти весь накопичений негатив.

Для ритуалу вистукування негативу вам знадобляться:

– задерикувата музика, яка вас «заводить»;

– 15-20 хвилин вільного часу.

Для виконання ритуалу увімкніть музику і починайте стукати п’ятами по підлозі, уявляючи, як із вас «вистукуються» накопичені негатив, образи, агресивність тощо.

– Відпустіть своє тіло, дозвольте йому стати вільним! Відпустіть свої емоції! Ви можете «ухати», «ахати», плакати, сміятися… Підбадьорюйте себе: «Давай! Давай! Сум мій, виходь! Злість моя, виходь! Біль мій, виходь!» і тому подібне. Стукати п’ятами треба в буквальному сенсі слова до знемоги, – пояснила Олена Чабарай.

Коли завершите ритуал, приляжте ненадовго, а потім ретельно вимийте підлогу в тій кімнаті, де вистукували, попросивши воду, щоб вона змила з підлоги весь негатив і прибрала його з вашого життя та вашого дому.

Дуже дієво робити це на вулиці. Там ще можна й поскакати. Коли не рухається якась справа, і є з цього приводу злість, такий ритуал – швидкий та ефективний спосіб порухати енергії.

Наталія НИРКОВА