fbpx
Уже четвертий рік поспіль Рівне 2 лютого відзначає День визволення без тих, хто звільняв місто від фашистських загарбників

День визволення Рівного – без визволителів

Діліться інформацією з друзями:

Уже четвертий рік поспіль Рівне 2 лютого відзначає День визволення без тих, хто звільняв місто від німецьких загарбників. Останній учасник боїв за обласний центр Андрій Моїсеєнко відійшов у вічність на 93-му році життя у кінці червня 2016-го. А ще в лютому того року він брав участь в урочистостях з нагоди 72-річниці визволення Рівного.  

Прикро, але час невблаганно забирає переможців. Після другої світової війни у Рівному проживало кілька тисяч ветеранів та визволителів нашого міста. Ще в 2000-у році на парад з нагоди річниці Перемоги вийшли півтори тисячі ветеранів та п’ятдесят визволителів Рівного. На жаль, сьогодні в місті залишилося 76 ветеранів, кожному з яких понад 90 років. 

На момент визволення Рівного Андрієві Моїсеєнку був 21 рік
На момент визволення Рівного Андрієві Моїсеєнку був 21 рік

Отож, 76-ї річниці вигнання нацистських окупантів міста Рівного рівняни відзначали без ветеранів війни. На військовому меморіалі кладовища «Дубенське», де у п’ятницю відбувся мітинг-реквієм, мешканці міста, міський голова Рівного Володимир Хомко та представники обласної влади, силових структур та військові вшанували пам’ять жертв Другої Світової війни та поклали квіти і вінки до могил полеглих воїнів.

Василь БУСЬКОПостійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»