Валерій Залужний став героєм нового випуску американського журналу Time

Діліться корисною інформацією з друзями:

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний з’явився на новій обкладинці американського журналу Time. Стаття називається «Всередині українського контрудару, який переломив хід війни».

«Коли буде описуватися історія війни в Україні, у ній Залужний посяде визначну роль. Він був частиною українського керівництва, яке витратило роки на перетворення армії країни з незграбної радянської моделі на сучасну бойову силу. Загартований роками боротьби з росією на східному фронті, він належить до нового покоління українських лідерів, які навчилися бути гнучкими та делегувати рішення командирам на місцях. Його наполеглива підготовка напередодні вторгнення та розумна тактика бою на ранніх етапах війни допомогли нації відбити натиск росіян» – йдеться у матеріалі.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

«Залужний проявив себе як військовий розум, якого потребувала його країна. Його керівництво дозволило українським збройним силам швидко адаптуватися до дій на полі бою проти росіян», — так охарактеризував головнокомандувач ЗСУ голова Об’єднаного комітету начальників штабів армії США Марк Міллі.