В Нью-Йорку презентували Фундацію Олени Зеленської

Діліться корисною інформацією з друзями:

На благодійному вечорі в Нью-Йорку відбулася презентація Фонду Олени Зеленської.

Його головна мета – відновити людський капітал України, щоб кожен громадянин почувався фізично та психічно здоровим, захищеним, міг реалізувати своє право на освіту, працю та будувати майбутнє у рідній країні.

«З початку повномасштабного вторгнення ми дійсно зробили дуже багато. Організував 20 «конвоїв життя», що дозволило відправити понад 550 дітей із важкою формою раку до лікарень Європи, США та Канади, провели саміт перших леді та джентльменів, завдяки якому було зібрано кошти та понад 80 придбано реанімобілі, евакуйовано дітей з дитячих будинків для тимчасового перебування в прикордонні, надано гуманітарну допомогу дитячим будинкам сімейного типу. Але запити та потреби зростають з кожним днем. Потрібно більше грошей. Тому я створюю Фонд. Це дозволить суттєво збільшити обсяги допомоги людям і забезпечити гідну освіту та лікування всіх, хто цього потребує», – зазначила Олена Зеленська.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Вона підкреслила, що цього тижня на відкриття 77-ї сесії Генасамблеї ООН у Нью-Йорку зібралися світові лідери, бізнесмени та меценати. Вони були гостями благодійного вечора з нагоди презентації фонду.

Зокрема, у заході взяли участь: екс-держсекретар США Гілларі Родем Клінтон, міністр закордонних справ Великобританії Джеймс Клеверлі, генеральний директор Метрополітен-опера в Нью-Йорку Пітер Гелб, американський телеведучий і актор Джиммі Феллон, актор Метт Деймон, актриса Брук. Шилдс, а також широке коло дипломатів і бізнесменів. На благодійному вечорі виступили українські зірки. Ведучим вечора став Андрій Бєдняков. Президент України долучився до благодійного вечора в онлайн-форматі з Києва.

«Ми захищаємо свободу, захищаємо людей і робимо все, щоб якомога більше друзів свободи в усьому світі могли долучитися до цієї боротьби», – сказав Володимир Зеленський.

Фонд працюватиме у трьох основних напрямках: медицина, освіта та гуманітарна допомога. У рамках цих напрямів планується надання адресної допомоги, інвестування в реконструкцію закладів дошкільної та шкільної освіти, поліклінік, амбулаторій та їх матеріально-технічної бази, надання грантів на навчання та наукові розробки.

«У центрі мого Фонду – Людина, її добробут. Тому що я вважаю, що відновлення країни починається саме з людей. Якщо ми покращимо їхнє життя, відновимо їх сили, то вся країна покращиться і відновиться», – сказав перша леді.

Запущено сайт zelenskafoundation.org, на якому розміщено більш детальну інформацію про діяльність Фонду, його цінності та формат роботи.

«Війна триває, але триває і життя. Воно торує свій шлях до одужання навіть на війні. Завдання Фонду – допомогти життю перемогти. А для цього потрібні лікарні, школи, освіта», – наголосила Олена Зеленська.

Кожен гість благодійного вечора з нагоди презентації Фонду міг зробити свій внесок у проекти відбудови України. Станом на 23 вересня остаточна сума підраховується.

Партнером вечора стала Metropolitan Opera, яка безкоштовно надала приміщення для проведення заходу.