Галерея у Рівному пропонує придбати роботи представлені в експозиції

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Рівному відбудеться виставка, яка не потребує зарозумілих пояснень або інтерпретацій.

Цей живопис схожий на музику, поезію, позбавлений ілюзорно-предметного зображення і наповнений геометричними фігурами, лініями, кольоровими плямами, звуками для надання настрою. Є свого роду імпровізація Світлани Зезекало – української художниці, яка народилася у 1974 році у Києві, а нині мешкає у Хорватії. У мистецтві вона сама досягає гармонії, і викликає найрізноманітніші асоціації та відчуття у глядача.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Малювання завжди захоплювало Світлану, дарований Богом талант вона розвивала з дитинства. Одна з її графічних робіт була виставлена ​​у Франції ще коли навчалася у художній школі. У 2019 році в Київській галереї було представлено дві її знакові картини, які нині знаходяться у приватних колекціях України та Австрії. А фрагменти ще 9 робіт були використані для оформлення упаковок косметичної продукції.

Нині ж рівняни і гості міста також мають змогу відкрити для себе художницю Світлану Зезекало. На її персональній виставці «ТРАНСФОРМАЦІЯ», у рамках нашого широкомасштабного проєкту «Євро-Арт» для талановитих», представлені 34 роботи, створені протягом 2017-20 років, саме у той період, коли відбувалася певна трансформація самої авторки: від імпресіонізму до абстракціонізму і назад. «У 2013 році, коли в Україні відбулася Революція Гідності, а потім і війна з росією, неможливість фізично вплинути на хід подій спонукала  мене до самовираження у мистецтві. Все почалося із квітів і дрібних міських пейзажів, нині ж – це майже виключно абстрактний живопис, у якому кожен бачить щось своє, особисте», – розповідає художниця.

Ці твори занурюють у світ «невидимого, але існуючого», розмиваючи грань між уявним та реальним світом. Малярка використовує живопис, як дар досягнення гармонії у той час, коли страшна реальність перестає бути захистом в своїй традиційній «зрозумілості».

Спробуйте абстрагуватися і відчути «ТРАНСФОРМАЦІЮ» Світлани Зезекало з 28 вересня до 23 жовтня 2022 року.

Представлені в експозиції роботи можна придбати. 50% коштів від їх продажу буде перераховано на ЗСУ через волонтерську організацію «Допомога Армії – Рівне» (#ДАР).