fbpx

Станція “Академік Вернадський” виграла проєкт в програмі Європейського Союзу

Орієнтовний час читання: 1 хвилина

Станція “Академік Вернадський” та криголам “Ноосфера” увійдуть до міжнародної мережі інфраструктур для полярних досліджень, завдяки виграному проєкту в програмі Європейського Союзу “Горизонт Європа”.

Станція “Академік Вернадський” і ще 49 полярних організацій виграли проєкт “POLARIN: POLAr Research Infrastructure Network” у програмі ЄС “Горизонт Європа”.

Як поінформували у НАНЦ, завдяки участі у проєкті станція “Академік Вернадський” та криголам “Ноосфера” увійдуть до міжнародної мережі інфраструктур для полярних досліджень, що дозволить Україні залучити додаткові кошти в антарктичну програму, а українським вченим – використовувати полярні станції, судна, бази даних інших країн та брати участь у важливих наукових ініціативах. Це передбачено проєктом “POLARIN: POLAr Research Infrastructure Network”, який виграв конкурс у програмі ЄС “Горизонт Європа”.

  • Рівненську баскетболістку Олександу Тинщук визнано MVP тижня
    Два матчі у вищій жіночій лізі зіграла «Збірна Рівненської області-БК «Рівне-ОСДЮСШОР». В столиці суперницями рівнянок став столичний «КСЛ-Київ-Баскет». Лише в першій грі киянки зуміли вчинити опір гостям – після першої половини гри перевага підопічних Вячеслава Ковалевського складала лише три … Read more