“Верес” та “Полісся” не змогли забити у стартовому поєдинку юніорського чемпіонату

Орієнтовний час читання: 1 хвилина

У стартовому турі нового юніорського чемпіонату з футболу «Верес» приймав дебютантів УПЛ – футболістів житомирського «Полісся»

До перерви рівняни  повністю домінували на полі (до речі, «дебютувало» в офіційних матчах трав’яне поле на навчально-тренувальній базі клубу), створивши чимало гострих моментів біля воріт суперника. На жаль, безрезультатно.

Перед перервою арбітр із Житомира Олексій Бородавка не ризикнув призначити у ворота своїх земляків пенальті після падіння Дмитра Годі у штрафному майданчику «Полісся».

У другому таймі гості дещо вирівняли гри, однак рівняни продовжували атакувати. Щоправда, реалізувати свою перевагу підопічні Олега Шандрука не зуміли

Отож, 0:0 – у стартовому матчі чемпіонату. Наступний суперник – донецький «Шахтар», з яким ми зіграємо першого серпня.