fbpx

Стан Кадирова погіршився

Стан очільника Чечні Кадирова значно погіршився.

Як повідомили журналісти, стан здоров’я глави Чеченської Республіки Рамзана Кадирова значно погіршився. Його забрали в Грозний, раніше він перебував у москві.

Журналістам стало відомо з власних джерел, що Кадиров уже кілька днів перебуває в комі. На літаку його доставили в москву, але там лікарі нічим не змогли допомогти. Тому Кадирова знову повернули до Чечні. Наразі його планують перевезти на лікування за кордон, найімовірніше, в ОАЕ.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Чутки про важку хворобу Кадирова ходять уже кілька місяців. У березні німецька газета Bild написала, що в нього серйозно вражені нирки. У мережі також звертали увагу на різкі зміни в зовнішності Кадирова, зокрема, на сильний набряк обличчя та медичний прилад на пальці.

За версією росЗМІ, очільник Чечні нібито лежить у комі у Центральній клінічній лікарні Управління справами президента рф.

У травні начальник ГУР Міноборони України Кирило Буданов підтвердив, що голова Чечні має проблеми зі здоров’ям. Він розповів, що Кадиров страждає від наркозалежності, хоча спочатку вживав наркотики як допінг.

Сам Кадиров неодноразово намагався спростувати чутки про свою хворобу, при цьому заявивши, що “довго жити все одно не хоче”.