fbpx

Україна виборола командне “золото” у стрільбі з лука в останній день Ігор нескорених-2023: результати та призери

Як виступили українські “нескорені” в сьомий день Invictus Games – мультиспортивного турніру серед ветеранів і військовослужбовців, які зазнали поранень або травм.

У німецькому Дюссельдорфі завершилися Ігри нескорених-2023. Турнір закрили командні першості зі стрільби з лука, в яких узяла участь збірна України.

Про це повідомляє Суспільне.

“Синьо-жовті” завершили Ігри золотою нагородою в змаганнях початківців серед змішаних команд у стрільбі з класичного лука. Україну в цій дисципліні представили ветеран Нацгвардії Володимир Товкис та ветерани ЗСУ Максим Зубов і Вадим Мазніченко.

За підсумком кваліфікації українці посіли друге місце з 766 очками, поступившись лише Польщі (773) і таким чином здобувши місце в плей-оф.

У чвертьфіналі українське тріо здолало збірну Канади з рахунком 6:0, а згодом повторило успішний виступ уже проти Данії у півфіналі (також 6:0).

У протистоянні за “золото” Україна зійшлася з лідерами кваліфікації Польщею. Товкис, Зубов і Мазніченко цього разу взяли гору над суперниками та знову оформили впевнену перемогу з рахунком 6:0, що й принесло їм чемпіонство.

Для Володимира це вже третє “золото” Invictus Games після двох перемог у веслуванні на тренажерах, тоді як Максим і Вадим уперше піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу.

Таким чином за всі сім змагальних днів Ігор нескорених-2023 Україна завоювала 34 медалі: 12 золотих, 14 срібних та 8 бронзових.

Україна вчетверте виступала на Іграх нескорених, команда у 2023 році складалася з 25 учасників.

Усі медалі України на Іграх нескорених-2023

  • “Золото”: Олександр Маковей (легка атлетика, штовхання ядра, IF8), Микола Заріцький (легка атлетика, штовхання ядра, IF1 + веслування на тренажерах, витривалість, IR5), Назар Вознюк (веслування на тренажерах, витривалість, IR2 + плавання, 100 м, вільний стиль, ISC + 50 м, спина, ISC + 50 м, вільний стиль, ISC), Володимир Товкис (веслування на тренажерах, витривалість, IR3 + спринт, IR3), Юлія Шевчук (стрільба з класичного лука, початківиці), Павло Лучків (стрільба з блочного лука, відкрита категорія), Володимир Товкис, Максим Зубов та Вадим Мазніченко (стрільба з класичного лука, початківці, мікст).
  • “Срібло”: Микола Заріцький (легка атлетика, метання диска, IF1 + веслування на тренажерах, спринт, IR5), Максим Зубов (паверліфтинг, IP6), Володимир Гера (легка атлетика, метання диска, IF7), Максим Дмитраш (легка атлетика, стрибки в довжину, IJ5 + веслування на тренажерах, спринт, IR6), Юлія Шевчук (веслування на тренажерах, витривалість, IR5 + спринт, IR5), Іван Молдун (веслування на тренажерах, спринт, IR2 + плавання, 50 м, брас, ISB), Олег Должок (веслування на тренажерах, спринт, IR3), Назар Вознюк (веслування на тренажерах, спринт, IR4), Юлія Паєвська (плавання, 50 м, вільний стиль, ISD), Назар Вознюк, Олександр Пономарьов, Ігор Дерман та Євгеній Кірейонок (плавання, естафета 4х50 м, вільний стиль).
  • “Бронза”: Володимир Товкис (легка атлетика, метання диска, IF2), Віталій Бородавка (легка атлетика, біг на 100 м, IT7(O)), Дмитро Полов’ян (плавання, 50 м, спина, ISB + 50 м, брас, ISB), Олександр Будько (плавання, 50 м, вільний стиль, ISB), Ярина Аліманова (велоспорт, критеріум, IRB3(M)), Вадим Мазніченко (стрільба з класичного лука, початківці), Юлія Паєвська (стрільба з блочного лука, відкрита категорія).

Фото: Вадим Мазніченко та Володимир Товкис на Іграх нескорених-2023 (Invictus Games: Team Ukraine).

Читайте також: В українські порти тимчасовим коридором пройшли два перших торгових кораблі