fbpx

США, Британія й Австралія ввели нові санкції

США ввели санкції проти 71 компанії з Росії, Вірменії та Киргизії, Австралія проти 21 організації та трьох фізичних осіб, а Британія розширила перелік.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Як повідомляють в ЗМІ, США запровадили санкції проти 71 компанії з Росії, Вірменії та Киргизії за підтримку російської економіки.

Під обмеження потрапили 69 російських організацій, одна з Вірменії та одна з Киргизії. Список компаній розміщено на сайті Федерального реєстру США.

Санкції націлені на російський військово-промисловий комплекс і на газові та нафтові проєкти в росії та білорусії, вони розширюють дію експортного контролю щодо цих двох країн. Про нові санкції оголосили на тлі зустрічі лідерів G7 у Японії, де вони домовилися посилити обмеження проти росії.

Австралія запровадила нові фінансові санкції та заборону на експорт, націлені на сектори економічного та стратегічного значення для росії.

Нові фінансові санкції стосуватимуться, зокрема, дочірніх компаній російської атомної корпорації «росатом», оборонних організацій, що підтримують війну рф та металургійної компанії «сєвєрсталь».

Раніше у п’ятницю свої санкції розширила Великобританія: під них потрапили серед інших Тінькофф Банк, Росбанк та «Сєвєрсталь».

Фото: Depositphotos

Читайте також: Польська фундація готова збудувати сімейні будинки на Рівненщині

%d блогерам подобається це: