Кулінарія та спорт: чим займаються молоді українці на карантині

Діліться корисною інформацією з друзями:

Під час карантину молоді українці стали частіше готувати їжу, дивитися фільми та займатися спортом.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою “Рейтинг” 1-2 квітня – передає  «Українська правда».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

“У віковому розрізі представники наймолодшої вікової категорії (18-29 років) частіше інших переглядають фільми, займаються саморозвитком, спортом, власним хобі, спілкуються з друзями та близькими, сплять, їдять, слухають музику, займаються сексом.

Внаслідок карантину готуванням їжі стали частіше займатися не старші люди, а представники наймолодшої та молодої вікових груп (до 40 років). І навіть чоловіки це роблять значно активніше, ніж зазвичай – як це було до карантину”, – зазначила соціологічна група.Також відзначається, що представники вікової групи до 40 років частіше за інших говорили, що обмежують прогулянки на свіжому повітрі.

Загалом за період карантину серед опитаних значно зросла частота перегляду новин (майже половина з них стала слідкувати за ним частіше).

Третина опитаних зазначили, що стали частіше дивитися фільми та серіали, прибирати вдома, готувати їжу.

Близько чверті зазначили, що збільшили час на заняття саморозвитком, спілкування з рідними та близькими, сон, їжу та прослуховування музики.

А кожен п’ятий став частіше займатися своїм хобі, читати книги чи займатися спортом.

При цьому майже половина опитаних вказали, що наразі гуляють значно менше, ніж зазвичай,  близько 40% заявили, що стали менше спілкуватися з друзями, а 20% були змушені обмежити спілкування з рідними, близькими та заняття спортом.

Дослідження проводили 1-2 квітня. Методом інтернет-опитування на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів охопили 1300 респондентів віком від 18 років і старше. Статистична похибка не більше 4%. 

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»