Рівненські викладачі опановують дистанційну форму викладання творчих дисциплін

Діліться корисною інформацією з друзями:

Карантин не вибив з колії наполегливої роботи над собою подружжя Вікторії та Володимира Піддубників. Вони активно опановують дистанційну форму викладання творчих дисциплін.

Усе свідоме життя подружжя Вікторії та Володимира Піддубників, викладачів Інституту мистецтв РДГУ, тісно пов’язане з розмаїтою студентською аудиторією. Щоправда, в умовах карантину воно зовсім інакше.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

 

– Ми живемо в час нових технологій, змін, безкінечних реформ і нових викликів, – розповідає Володимир. – Тривога є щоденним і, на жаль, вже звичним відчуттям. Тривожимось за українських захисників, за рідних і близьких, за долю України. Але, опираючись цим викликам, стараємось творити, робити щось корисне, добре, цікаве. Те, що може принести радість і бути корисним людям.

 

Нині Вікторія прагне опанувати дистанційну форму викладання, щоб онлайн доносити до аудиторії студентів лекції заняття з дисциплін, які викладає в Інституті мистецтв РДГУ. Зізнається, що це не зовсім легко, але цікаво. Та пізнання нових технологій навчання виявилось на часі.

– Треба швидко розвиватись у цьому напрямі. Оскільки для класичних лекцій – це вже визнана практика, а для творчих практичних занять – щось нове,– каже Вікторія. – Володимир, як зазвичай, займається улюбленою справою. Він пише цікаві обробки для ансамблю народних інструментів і перекладає твори для баяна з метою створення нового навчального репертуару для дітей музичної школи.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»