В Рівному підтверджено ще один випадок захворювання на COVID-19

Діліться корисною інформацією з друзями:
Станом на вечір, 6 квітня, на Рівненщині підтверджено 1 новий випадок захворювання на COVID-19. Чоловік з Рівного, контактував з попередньо виявленими хворими, повідомляє голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.
На сьогодні в Рівненській області 40 підтверджених випадків COVID-19, 5 з них летальних. Троє вже одужали.
Завтра на Рівненщину надійде 53 упаковки «Плаквенілу». Препарат отримають Рівненська міська та Сарненська районна лікарні. Адже саме, у цих закладах перебувають хворі, які потребують специфічного лікування.
Наголошую, МОЗ застерігає, що наразі не існує ліків від COVID-19. Пацієнтам надається симптоматичне лікування. Зокрема, «Плаквеніл» застосовують при важких та вкрай важких формах коронавірусу.
Також, Уряд посилює обмеження на кордоні. З 7 квітня державний кордон України можна буде перетнути лише автотранспортом і лише в 19 пунктах пропуску. На Рівненщині жоден із 5-ти пунктів пропуску з Білоруссю не працюватиме. Найближчі місця, де можна перетнути кордон на Волині та Житомирщині.
Нагадаємо. На ранок 6 квітня в Рівному, зі слів начальника міського управління з питань надзвичайних ситуацій Руслана Демурова, не виявлено жодного нового хворого. Тож, як ми вже повідомляли, в місті нараховується 13 заражених небезпечною інфекцією людей.

– Семеро з числа хворих на корона вірус, – повідомив начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів, – перебувають в інфекційному відділенні Рівненської центральної міської лікарні. Їх стан – середньої важкості. А от двоє – у важкому стані, в тому числі одна людина підключена до апарата штучної вентиляції легень.