fbpx

Іноземні компанії створили платформу з дистанційними вакансіями для українців

Діліться інформацією з друзями:

RemoteUkraine — неприбуткова платформа з вакансіями для дистанційної роботи для українців від іноземних компаній, розроблена британцями.
Близько 2 мільйонів українців покинули Україну через війну. Очікується, що біженців буде ще більше. Довгострокові фінансові потреби внутрішньо переміщених осіб також великі.
Проте Україна славиться своїм високоосвіченим населенням. Значна частина діяльності Заходу вже передана на аутсорсинг.

До ІТіндустрії вартістю 5 мільярдів доларів входять 200 тисяч ІТспеціалістів, і до 2024 року, за прогнозами, ця частка  сягне 20 тисяч випускників ІТ на рік.

Значна частина вимушено переселених українців має цінні технічні та інші навички, які могли б продовжувати приносити їм дохід за умови безпеки й отримання устаткування для роботи.

Мета RemoteUkraine.org – дати можливість кожному кваліфікованому українському біженцю продовжувати заробляти на життя, незалежно від його поточного місцезнаходження.

Переваги

  • Дати змогу українським біженцям продовжувати жити гідно та залишатися фінансово незалежними, використовуючи свої цінні навички, щоб заробляти на життя
  • Зменшити фінансовий тягар країн щодо прийому українських біженців
  • Підвищити позитивне сприйняття місцевих громад, які приймають українських біженців.

Українцям із відповідними навичками потрібно створити профіль, щоб продемонструвати свої вміння, а також додати необхідні деталі, щоб визначити свої повноваження та рівень кваліфікації.

Усі деталі дивіться на сайті: https://remoteukraine.org