ФСБ затримала 8 людей у зв’язку з вибухом на Кримському мосту й назвало організаторів

Діліться корисною інформацією з друзями:

фсб росії відзвітувало про розслідування вибуху на мосту. Було затримано 8 людей, а організаторами назвали Головне управління розвідки та його керівника Кирила Буданова.

Про це пише “Українська правда” з посиланням. на російське пропагандистське інформагентство “РИА “Новости”. 

“У межах кримінальної справи про вибух на Кримському мосту затримано п’ятьох громадян Росії, трьох громадян України та Вірменії, які брали участь у підготовці злочину”.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

фсб спільно з ск рф вирішили, що “організатором” вибуху на мосту було ГУР МО України, його керівник Кирило Буданов, співробітники та агентура.

За версією ворожих спецслужб, вибуховий пристрій заховали в рулони з поліетиленовою плівкою на 22 палетах загальною вагою понад 22 тони, і на початку серпня відправили з порту Одеси в болгарський Русе. До переправлення вантажу начебто були залучені громадяни України, Грузії та один громадянин Вірменії.

В фсб стверджують, що до переправляння вантажу з Болгарії до порту Поті в Грузії, а потім до Вірменії було залучено громадян України Михайла Володимировича Цюркала (1975 року народження), Дениса Олеговича Ковача (1979) і Романа Івановича Соломка (1971), громадян Грузії Сандро Іносарідзе та брокера, на ім’я Леван і громадянина Вірменії Артура Терчаняна (1985).

російські спецслужби також називають ще одного громадянина України, Володимира Злоба, начебто залученого до підготовки до вибуху.

російський пропагандист володимир соловйов у своєму Telegram-каналі вже назвав Кирила Буданова “ціллю №1”.

Фото: Associated Press.