Банк Латвії випустить пам’ятну монету номіналом 2 євро «Соняшник для України»

У вівторок, 30 травня, Банк Латвії випустить спеціальну пам’ятну монету номіналом 2 євро, присвячену українським соняшникам – символу миру та свободи.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Як повідомляє Банк Латвії, монета «Соняшник для України», як і випущена раніше колекційна монета «За волю України», присвячена боротьбі України за волю.

Кошти, отримані від продажу обох монет, будуть передані Україні.

На національному боці монети зображено один із символів українського народу в боротьбі за мир – соняшник. Україна є найбільшим у світі виробником соняшнику та експортером соняшникової олії. Однак соняшник важливий не лише з точки зору національної економіки – відколи росія розпочала жорстоку війну в Україні, соняшник також став світовим символом миру.

Вперше в Україні висадили соняшники як символ миру на Первомайській ракетній базі на честь виведення ядерної зброї з країни.

Нині соняшники використовують у всьому світі, щоб показати єдність з українським народом.

Тираж монети «Соняшник для України» тиражної якості або монет у рулонах становить 400,000 штук, а монети якості Brilliant Uncirculated у подарунковій упаковці – 15,000 штук. Ціна монети в подарунковій упаковці становить 15,00 євро – дохід, отриманий від кожної проданої монети в подарунковій упаковці, буде переданий Україні.

Фото: Банк Латвії

Читайте також: ЄС продовжив на рік режим безмитної торгівлі з Україною

%d блогерам подобається це: