60 тонн насіння передано українським родинам постраждалим від війни

Найбільша американська компанія з садівництва “Burpee” разом з Фондом Говарда Г. Баффета об’єдналися, щоб надати понад 60 тонн насіння овочів постраждалим від війни дрібним фермерам і сім’ям в Україні.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Про це пише “Yahoo Finance”.

Безпрецедентна партія у понад 59 тонн насіння широкого асортименту було безплатно передано приблизно 78,000 фермерських сімей і садівників Фондом Говарда Г. Баффета і компанією “W. Atlee Burpee”.

«Насіння, відібране для доставлення в Україну, — це високосхожі сорти переважно гороху, зеленої квасолі та цукрової кукурудзи, які були вибрані відповідно до умов вирощування в Україні», — сказав Джордж Болл, голова “Burpee”.

Доставлення відбувалася через Польщу. Такі некомерційні організації, як World Central Kitchen і Global Empowerment Mission, очолили зусилля з розповсюдження насіння серед фермерів і садівників в Україні.

Фонд Говарда Г. Баффета — один із найбільших приватних сімейних фондів у світі, відомий своїми інвестиціями у глобальну продовольчу безпеку та пом’якшення конфліктів. З моменту повномасштабного вторгнення Росії в Україну на початку 2022 року Фонд інвестував або виділив понад 450 мільйонів доларів США для підтримки найнагальніших потреб України.

Компанія Burpee, заснована в 1876 році 18-річним У. Етлі Берпі, і є провідною серед компаній, які займаються американським домашнім садівництвом. З 2001 року “Burpee” бере участь у проєктах допомоги з посівом городини у Сомалі, Руанді, Гаїті, Афганістані та Іраку.

Фото: “Burpee”

Читайте також: На що впливає температура приготування кави

%d блогерам подобається це: